Ja kush e “bllokoi” kalimin e Jasir Asanit tek Partizani

0
SHPËRNDAJE


Objektivi i Partizanit prej dy vitesh mesfushori Jasir Asani , qe me pare ka luajtur me Vardarin , ishte serishtë pran te kuqve dhe kte merkato .

Asani per momentin është lojtar i lire , nga kjo kerkonte te perfitonte Partizani, e cila pretendonte ta marte me parametra 0 , por sipas asajte qe shkruan “SportEkspres” pengesa e transferimit ka qen nje shume prej 28 mije eurosh qe menaxheri i lojtarit i kishte paguar Vardarit per formimin e Asanit .

Te kuqt nuk kane pranuar te, vazhdojne me tej bisedimet dhe tratativat jane mbyllur pasi , Asani prej ditesh ka qen ne pritje te nje telefonate per tu bere pjes e 15-here kampionve te Shqipris.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.