Ja kush, e nisë titullar ne supersfiden Skenderbeu-Partizani

0
SHPËRNDAJE


Sot ne oren 19:00 luhet supersfida , Skenderbeu – Partizani.

Trajnerët Daja dhe Juliano kane berë gati planet e tyre per te dale me 3 pike nga supersfida .

Trajneri Daja nuk do te kete ne dispozicion dy mbrojtesat Bajram Jashanica e Tefik Osmani te demtuar , ndersa Mark Juliano sdo te kete ende gati mbrojtesin Arbnor Fejzullahi qe vazhdon te vuaj nga demtimi qe mori ne kup.

Formacionet e mundeshme .

Tek Partizani mbetet ende ne pikë pytje se kush do ta formoj tre dhembeshin e sulmit .
Ku ne balotazh jane , (Sukaj, Cani) (Progni, Bardhi, Herrera).

Skënderbeu: Shehi, Vangjeli, Radas, Aliti, Mici, Lilaj, Nimaga, Muzaka, Gavazaj, Xhejms, Soue. Trajner: Ilir Daja

Partizani: Hoxha, Ibrahimi, Atanda, Malota, Kotobelli , Batha, La Kamera, Adorjan Trashi, Bardhi, Sukaj (Cani, Herrera, Progni)Trajner: Mark Juliano

S'KA KOMENTE

Comments are closed.