Jasir Asani tek Partizani , ja si mund te firmosi

0
SHPËRNDAJE

Jasir Asani nderpreu pak ditë më parë kontraten me Pobedën , duke dalë lojtar i lirë në merkato.

Ne drejtim të tij kanë shkuar disa oferta n ndërto sipakatë ajo Partizanit , dhe pse merkato është mbyllur tek të kuqt shpresojnë të arrijnë akordin me Asanin në për mjetë ekipit B .

Ku lojtari ka të drejtë te federohet , me ekipin B dhe pas aktivizimit një ndeshje me ekipin B ai do të jetë OK për ekipin e parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.