Jasir Asani, zyrtarishtë i Partizanit

0
SHPËRNDAJE

Partizani i ka thenë fund te gjithë aludimeve ne media teksa ka arritur akordin me mesfushorin e talentuar Jasir Asani .

Asani ishte prej kohesh ne bisedime me Partizanin , por diten e sotme drejtuesit e kuq kane mbyllur gjithçka dhe prezantimi është çeshtje kohe.

Asani me pare ka provuar te luaj me Vardarin Shkupin dhe Pobedën

S'KA KOMENTE

Comments are closed.