Java 2 , Rezultatet dhe renditja , Partizani “armik” i vetes , Kamza mere piken e parë ne superlige , Lushnja me “agjerim”

0
SHPËRNDAJE

Janë luajtur ne 3 dite te gjitha ndeshjet e javes se dyte te kategoris superiore , ku Partizani behet serishtë “armik’ i vetes , teksa dy javet e para brenda mere vetem nje pike.
Java e dyte ka qen disi pozitive per Kamzen qe ka mare piken e pare ne superlige ndaj Skenderbeut.
Dhe pse ne javen e dyte Lushnja , vazhdon “agjerimin” teksa nuk ka marë ende piken e pare .

Superliga Shqiptare Java 2

Rezultatet
Flamurtari 3-1 Lushnja Shenues Danilo , Busic ,Musta , Gava
Laci 0-1 Luftetari Shenues Abazaj
Vllaznia 0-1 Teuta Shenues Cyrbja
Kamza 1-1 Skenderbeu Shenues Rezi , Shkodra
Partizani 0-0 Kukesi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.