Java parë , rezultatet dhe renditja

0
SHPËRNDAJE

Rezultatet e javës së parë

Rezultatet
Kukesi 1-0 Kamza Shenues Bakaj (p)
Skenderbeu 2-0 Flamurtari
Shenues Lilaj (p) Muzaka
Teuta 2-1 Luftatari
Shenues Lena (p) Shehaj , Abazaj
Lushnja 0-2 Vllaznia Shenues Autogol, Hasani
Partizani 0-2 Laci Shenues Kallaku, Eskerda

Renditja

S'KA KOMENTE

Comments are closed.