Jep dorheqjen Daniel Fernandez

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Luftëtarit Daniel Fernandez ka dhëne dorheqjen nga drejtimi i bluzinjve.

Daniel Fernandez

Fernandez është përshëndetur me staffin dhe lojtarët dhe më pas është larguar nga grumbullimi.Drejtimin e Gjirokastëritve e ka marë zv trajneri Lusi Curbello .

Curbello gëzon një marrëdhënie të mirë me lojtarët pasi fletë Greqishtë ndryshe nga Fernandez që fletë Spanjishtë gjë që nuk kuptohej nga lojtarët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.