Jetmir Sefa në “orbitën” e Kukësit

0
SHPËRNDAJE

jetmir sefa
Marku dhe Sefa

Mesfushori tiranas Jetmir Sefa, duket se është në planet e trajnerit të sapoemëruar Ernest Gjoka. Palët kanë nisur negociatat prej kohësh dhe duket se shumë shpejt gjërat do të konkretizohen. Sezonin e fundit, Sefa është aktivizuar në rradhët e skuadrës së Vllaznisë. Minuta90.com do t’ju informojë edhe në vazhdim për këtë tratativë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.