Juliano ne “hall” e shqeteson nje mbrojtes

0
SHPËRNDAJE


Partizani pret te henen në “SelmanStermasi” Kukesin , ku objetivi i te kuqve është fitorja .

Trajneri Mark Jualino është ne “hall” pasi Arbnor Fejzullahi pesoj nje demtimë ne sfiden ndaj Naftetarit , dhe pritet te shihet ne vijim gjendja e mbrojtesit .

Ne rast se Fejzullahi nuk arrin te rikuperohet ne kohe pritet rikthimi i Labinot Ibrahimi ne te djathtë Malota e Krasniqi ne qender dhe Kotobelli ne te majtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.