Julio Cesar i rikthehet futbollit

0
SHPËRNDAJE

I rikthehet fushës portieri brazilian Julio Cesar, i cili i kishte dhënë lamtumirën futbollit të luajtur, kur mbylli gjithçka me Benfikën në Portugali.

Flamengo, klubi ku ka nisur karrierën e tij futbollistike, ka bërë të ditur zyrtarisht se portiere do të kthyehet të luajë për të, por vetëm për tre muaj. Portieri brazilian ka vendosur të mbrojë kuadratin e klubit ku ka lindur, ndaj dhe ka nënshkruar për tre muaj me një pagesë simbolike.

Njoftimi zyrytar është dhënë nga klubi brazilian në faqen e tij në Tuiter.

Julio Cesar

S'KA KOMENTE

Comments are closed.