Juventus gati për tu përballur me Berishën

0
SHPËRNDAJE

juventus-trains-at-lakeside-stadium_1mvj2v78gkxgh16mrg9p5cooiy
Juve duke u stërvitur në Australi

Ekipi i Juventus arriti në Melbourne të Australisë ku do të marrë pjesë në një turne në të cilin janë edhe Tottenham, Atletico Madrid si dhe organizatorët vendas, Melbourne Victory. Sic dihet, sulmuesi kryesor i Victory është Besart Berisha, shënues i plot 81 golave në 131 ndeshje në kampionatin australian si dhe fitues i tre titujve kampion në pesë edicione.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.