Kallaku:Në Shqipëri nuk funksionojnë ekipet zinxhir

0
SHPËRNDAJE

Një ish i kuq ndëshkoj mbrëm Partizanin, cfar thotë Sherif Kallaku në intervistë për emisionin (golpasgoli) “supersport”
për akademin e kuqe dhe pse u largua 2 vite më parë nga akademia e Partizani , ku ishte pjes e Partizanit u17 .

Kallaku:Goli fatmirësisht erdhi falë një aksioni shumë të mirë të skuadrës tonë dhe i dedikohet babait tim që është ndarë nga jeta 40 ditë më parë. Partizani me sa duket gabon shumë me talentet.
U ktheva sepse te Kremoneze më ofruan të luaja me të rinjtë dhe mendova që Shqipëria do të ishte një trampolinë e mirë.
Në Shqipëri nuk funksionojnë ekipet zinxhir, sepse nëse kjo do të ndodhte unë do të luaja te Partizani apo te Tirana dhe nuk do të ikja në Itali”, tha Kallaku.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.