Kamza tenton mbrojtësin që shkëlqeu në Gjirokastër

2
SHPËRNDAJE


Superiorja / Kamza sot do të nisë përgatitjet, teksa pritet të zbulohet edhe lista përfundimtare e atyre që do të qëndrojnë në këtë ekip.

Sipas “Panorama Sport” ata po intereson për mbrojtësin kamerunas Edi Bojom, që vjet shkëlqeu me Luftëtarin.

Ky objektiv duket i vështirë për t’u arritur, pasi lojtari zor se do të kthehet në Shqipëri, pasi ka oferta të rëndësishme.

2 KOMENTET

  1. Nuk ka takat kamza me mare lojtar te kalibrit te larte. Te shterngoj fort ata qe ka dhe ta shijoje kete vit ne superiore se vitin tjeter shkon prap atje ku ishte dhe si dihet sa vjet I duhet me ardhe prap ne superiore. Te tjerat jane llafe gazetaresh qe jepen sa per me shit gazeta. Mbas 1 ose 2 muaj sa te filloj kampionati kamza nderon trajner se ky edhte realiteti shqiptar dhe I bosave te ekipeve shqiptare cdo 2 muaj nderojne trajner.

  2. Nuk ka takat kamza me mare lojtar te kalibrit te larte. Ta shijoj kete vit ne superiore se vitin tjeter shkon prap atje ku ishte dhe si dihet sa vjet I duhet me ardhe prap ne superiore. Te shterngoj fort ata qe ka dhe ta shtyje kete vit ne superiore. Mbas 1 ose 2 muaj kamza nderon trajner se ky edhte realiteti shqiptar dhe I bosave te ekipeve shqiptare cdo 2 muaj nderojne trajner.

Comments are closed.