Karikatura e ditës

0
SHPËRNDAJE

gotze1
Marco Reus dhe Mario Gotze janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës

Goal.com e ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazhet kryesore janë Marco Reus dhe Mario Gotze.

Ky i fundit u rikthye te Borussa Dortmund, pas tre sezoneve të kaluara te Bayern Munich. Nga sezoni i ri, Reus dhe Gotse do të krijojnë një dyshe të frikshme.
gotze2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.