Kastrioti dhe Tirana nuk ndalen

0
SHPËRNDAJE

Stadiumi “SelmanStermasi”

Janë mbyllur ne kto momente te gjitha ndeshjet e Kategoris se parë.

Kategoria e Parë – Java 3

Grupi A
Besa – Tërbuni 2-0
Shënues: Biba Kaloshi
Burreli – Dinamo 0-0
Egnatia – Korabi 0-0
Vllaznia B – Kastrioti 0-1
Shënues: Dyca

Grupi B
Turbina – Bylis 0-0
Tomori – Shkumbini 0-1
Shënues: Hasanaj
Tirana – Naftëtari 3-0
Shënues: Karabeci Sentamu x2
Apolonia – Pogradeci 1-1
Shënues: Prifti / Cekiçi
Shënkolli – Iliria 2-0
Shënues: R. Danaj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.