Kategoria e Parë në TVSH

0
SHPËRNDAJE

ELBASANIKATEGORIA1TVSH pasqyron Kategorinë e Parë. Tashmë është zyrtare, Televizioni Publik Shqiptar do të transmetojë ndeshjet e Kategorisë së Parw të futbollit. Ky është një lajm i mirë jo vetëm për imazhin e këtij kampionati dhe evidentimin më të gjerë të lojtarëve të talentuar që e nisin nga kjo garë, por edhe për ekspozimin e rrjedhimisht uljen e fenomenit të dhunës në këtë kategori Gara pritet të jetë e ndezur në këtë ligë ku skuadrat që pretendojnë ngjitjen janë të shumta, por sigurisht lufta e fortë sportive do të shoqërojë edhe fundin e tabelës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.