“Kënaqen” Grekët , shkarkohet Besnik Hasi

0
SHPËRNDAJE

Nje emër i njohur i futbollit Shqiptare Besnik Hasi vendosi te mare drejtimin e Olympiakosit , ku qe ne ditet e tij te para nisen shumë zera kunder pasi problem ishte kombesia e tij.

Hasi ne pak kohe ne drejtimin e Olympiakosit , arriti kualifikimin ne grupet e Champions league.

Dhe kjo nuk i kënaqi tifozet te cilet vazhduan ta “urrejnë” dhe shtuar polemikat, por ajo qe ato kerkuan prej kohesh ndodhi pasi , mbremjen e sotme , Hasit ishtë komunikuar shkarkimi pas humbjes me përmbysje ndaj Aek .

Kjo nuk është dicka e re për Hasin pasi dhe ne Poloni i ndodhi e njejta gje , pasi dhe atje e kualifikoj Leagian ne grupet e Champions league , por me pas u shkarkua , me “puce” pasi si duan Shqiptarët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.