Koha për të treguar veten….Panucci i hap dyert 15 futbollistëve të ri

0
SHPËRNDAJE

Pak momente me parë Kristian Panucci foli ne konferenc për shtyp para mediave.

I pytur per afrimet e reja ne kombëtare , Panucci u shpreh.

Kristian Panucci

Kamë nje listë me 15 lojtarë ne kampionatet e ndryshme ,Albian Ajeti ai është duke pritur Zviceren por do shohim cfar do ndodhi ne vazhdim.

Kte kjo liste jane dhe 2-3 lojtar nga kampionati Shqiptarë, si Lilaj por duhet te shohim ne vazhdim .Sot do te ndjekim dhe u21 te shohim dhe aty.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.