Kombëtarja/ VIDEO: De Biazi takon lojtarët në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

Futbollistët e Kombëtares shqiptare janë përballur sot me një surprizë të këndshme. Para fillimit të stërvitjes së sotme, në fushën e “Elbasan Arena” ka zbritur Xhani De Biazi, i cili është takuar me të gjithë lojtarët dhe ka qëndruar për pak minuta me ta.

Disa batuta, shumë përqafime dhe duartrokitje kanë shoqëruar këtë takim të veçantë të teknikut, i cili nuk ka kursyer batutat as me pasardhësin e tij, Kristian Panuçin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.