Korabi do gjysmën e Laçit

0
SHPËRNDAJE

cela shetaKorabi është në kërkim të elementëve cilësorë, dhe sipas Panorama Sport, ata dëshirojnë afrimin e disa prej lojtarëve të Laçit që e kanë mbyllur bashkëpunimin me këtë klub.

Sheta, Çela, Veliaj, Mitraj, Mustafa dhe më parë Vujadinoviç janë vënë në shënjestrën e Korabit.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.