Korabi, huazon Prendin e Qarrin, firmos dhe mbrojtesi i Beses

0
SHPËRNDAJE

Korabi ka arritur akordin për huazimin e sulmuesit te Tiranes Kristi Prendi .
Prendi sezonin e fundit ka qen pjes e Bylisit ne kategorin e pare po me mbylljen e edicionit te shkuar Prendi u rikthye serishtė tek Tirana ,ku kjo e fundit e huazoj tek Korabi .

Vec Prendit Korabi ka huazur dhe mbrojtesin e talentuar te Flamurtarit Jurgen Qarri .

Po sot me Dibranet ka firmosur dhe ish mbrojtesi i Beses Ardit Osmani .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.