Korabi mund thellë Internacionalin

0
SHPËRNDAJE

korabi miqesoreKorabi zhvilloi sot një miqësore me Internacional Tiranën, të cilën e fitoi me rezultatin e thellë 5-0.

Pjesa e parë u mbyll me golin e Çelës, ndërsa në të dytën shënuan me radhë Meto, Mziu (dopietë) dhe Nako.

Në këtë ndeshje trajneri Mërgjyshi pa gjendjen e ekipit të tij dhe lojtarët e ardhur në provë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.