Kosovë – Ukrainë, bastet vendosin koefiçent të çmendur për fitoren e Kosovës

0
SHPËRNDAJE

Kosova do të luajë kundër Ukrainës ditën e premte, edhe pse do të jenë ‘pritës’ fitorja e kosovës kuotohet me 26, barazimi 9 dhe fitorja e Ukrainës me 1.12.

Bastet

S'KA KOMENTE

Comments are closed.