Kristi Vangjeli: Barazimi do të ishte një rezultat i mirë për ne

0
SHPËRNDAJE

Se bashku me trajnerin Daja ne konferenc ka dalur dhe mbrojtesi Kristi Vangjeli

Vangjeli:Në Kiev kemi bërë një pjesë të parë shumë të mirë. Mendoj që kemi forcën si skuadër për të arritur dicka më shumë se pjesëmarrja në grupe. Kemi përballë skuadra shumë të forta por për Skënderbeun asgjë nuk është e pamundur. Shpresoj që ndaj Young Boys të mos kemi të njëjtin fat, edhe barazimi do të ishte një rezultat i mirë për ne”.

Për qendrimi tek Young Boys apo Kukesi?

Vangjeli: Të gjitha forcat tona duhet ti përqëndrojmë te Young Boys nuk duhet të mendojmë për sfidën e të Hënës ndaj Kukësit sepse për ne, për momentin më e rëndësishme është sfida ndaj Young Boys. Kundërshtarin e kemi ndjekur dhe bëhet fjalë për një ekip që duhet vlerësuar në maksimum por asnjëherë nuk duhet ti kemi frikë. /supersport

S'KA KOMENTE

Comments are closed.