Kristian Panucci flet pas ndeshjes me Maqedonin

0
SHPËRNDAJE

Panucci:Na mungojë goli i Armando Sadikut për të cuar sfidën në 2-0.

Ishte loj se e drejtë mund të pësonim dhe golin e dytë , 4-5 lojtar nuk dukeshin në fushë për shkakë të formes fizike.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.