Kukesi arrinë fitoren e parë, Kamza “kockë” e fortë

0
SHPËRNDAJE

Kukesi ka arritur të marë fitoren e parë në shtëpi teksa ka mposhtur 1-0 Kamzen me gol të Elis Bakaj , i cili ekzekutoj mjaftë mire 11 metërsh të fituar nga Alijev ne min 63 .

Kamza dhe pse nuk arriti një rezultat pozitiv në Kukes do të jetë një “kockë” e fortë për rivalet.

Kukesi 1-0 Kamza
Shenues Bakaj 63′ (Penallti)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.