Kukesi i gezohet nje pike , Partizani “katastrof”

0
SHPËRNDAJE


Partizani ben serishtë hap false ne shtepi , teksa ka barazuar 0-0 me Kukesin , ajo qe bien ne sy tek të kuqt është loja e dobet teksa gjuajtjet ne porte ishim vetem 2 , dhe ato jashtë kuadratit.

Kukesi dhe pse nuk ësht3 ne ditet e sajë me te mira i gezohet nje pike , te mare ne nje fushë te vështirë si ajo e Partizanit.

Ft
Partizani 0-0 Kukesi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.