Kukësi pranë një kuksiani

0
SHPËRNDAJE

peposhiArdit Peposhi nuk do të vonojë për të gjtur skuadrën e re pas largimti nga Bylisi, pasi burime të sigurta të minuta90.com bëjnë me dije se lojtari i linjës së majtë do të jetë pjesë e Kukësit sezonin e ardhshëm.

Peposhi zhvilloi një sezon të mirë vjet me ballshiotët, ndërsa më parë është aktivizuar dhe me Tiranën e Teutën. Tashmë ai do të ketë mundësine të luajë me ekipin e tij të origjinës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.