Kukësi/ Probleme për Bakajn në prag të sfidës ndaj Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Kukësi ka një ndeshje të rëndësishme të hënën ndaj Skënderbeut, ndërkohë që dje ekipi i drejtuar nga Mlladen Milinkoviç ka mundur Egnatian me rezultatin 4-0, duke e përmbysur humbjen 1-0 të pësuar në Rrogozhinë dy javë më parë.

Në fushë zbriti në pjesën e dytë edhe mesfushori Hair Zeqiri, i cili mungoi ndaj Laçit për arsye dëmtimi.

Ndaj Egnatias pësoi një goditje më legen mesfushori sulmues Elis Bakaj, që u detyrua të linte fushën e lojës. Pritet që sot ai të kryejë vizitat mjekësore dhe të mësojë shkallën e dëmtimit. Gjasat janë që të mos e rrezikojë ndeshjen e së hënës me Skënderbeun.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.