Kukësi “qan” për sulmues , Emini tripletë me Shkëndijen

0
SHPËRNDAJE

Teksa ne kampionatin Shqiptare është luajtur java e dyte ndryshe ndodhe ne Maqedoni , diten e sotme është luajtur java e 6 ku Shkendija fluturon ne krye , dhe dy ndeshjet e fundit i kthen ne “kalceto” lumë golash ne fitoret e kuq e zive .

Ajo qe bien ne sy është paraqitja perfekte e ish sulmuesit te Kukesit Izair Emini i cili ka shperthyer te Shkendija ku ne ndeshjen e sotme kunder Sileks shënoj tripletë.

Emini ne 3 ndeshje tek Shkendija ka shenuar plote 4 gola , tek Kukesi jane berë pishman qe nuk arriten ti rinovojne kontraten Eminit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.