Laci me trajner te ri , vetë shkarkohet Nica

0
SHPËRNDAJE

Pas humbjes ne Kukes me rezultatin 3-0 trajneri i Lacit Stavri Nica , u shpreh se do te rishikonte pozicionin e tij , ne pankinen e Lacit.

Diten e sotme ka ardhur dhe largimi i tij pasi , ne stolin e Kurbinasve pritet te ulet ish trajneri i Flamurtarit Gentian Mezani .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.