Laci nuk ndalet “shkaterron” Sopotin ne Kupe

0
SHPËRNDAJE

Laci ka shkatërruar Sopotin ne Kupe teksa ka fituar me rezultatin e thelltë 12 me0

Për Kurbinasit ka deputuar me gol dhe sulmuesi i afruar dje me skuadren Idris Mbombo .

Sopoti-Laçi            0-12

Shënues: Bushi 16′, Uzuni 26′, Mbombo 28′, 65′, Lushkja 47′, Shala 49′, Xhixha 52′, 57′, 82′ pen., 85′, 89′ Fangaj 87′

Foto /sportekspres/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.