Laci “shtang” Partizanin

0
SHPËRNDAJE

Kurbinasit e kanë nisur në menyrën më të mirë të mundshme kte kampionatë teksa kanë fituar 0-2 ndaj Partizanit në “SelmanStermasi”

Për Kurbinasit kanë shenuar Kallaku e Eskerda që të dy në pjesen e dytë.

Partizani le për të dëshiruar , teksa nuk ka arritur ti bej ball presionit Kurbinas , dhe pse kanë krijuar plotë raste tek të kuqt mungon finallizimi .

Partizani 0-2 Laci
Shënues Kallaku, Eskerda

S'KA KOMENTE

Comments are closed.