Laçit i vijnë tre brazilian

0
SHPËRNDAJE

Ekipi i Laçit
Ekipi i Laçit

Maikon Eskuerda, Rafael Medeiros dhe Robert Ribeiro, pritet të mbërrijnë sot në Shqipëri për llogari të Laçit shkruan Panorama Sport.

Eskuerda luan si mesfushor qëndror, Mediros si mesfushor anësor, dhe Ribeiro si sulmues.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.