Lajme , jo te mira nga sulmi Vllaznis

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia po vuan shumë ne keto 3 javët e para per te gjetur nje sulmues goli .

Pasi Carls Astina , dhe Andi Ribaj nuk kane gjetur akoma rrugen e rrjetes .

Te mos mjaftoj kjo , sulmuesi Astina ka shfaqur probleme ne stervitje dhe pritet te kryej fizitat mjeksore për te pare gjendjen e demtimit /shkruan “shkodrasport”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.