Lajmi fundit/ Juliano: Jam i kenaqur me skuadren.

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Partizanit Mark Juliano flet per sfiden e neserme me Skenderbeun

Juliano:Problemi i golit nuk është por duhet te punojmë shumë, nuk jam i shqetesuar për kte faktë.
Sfida me Skenderbeun vlenë shumë për moralin skuadres dhe vazhdimesin .Jam i kenaqur me skuadren.

Bardhi po punon shumë , po përmirsohet kam marre pergjigje pozitive prej tij.
Nuk duhet te nxitojme me te.
E kemi studiuar Skenderbeun edhe ne sfidat e europes është rivali yne për titull.

Cani ende nuk është ne 100% te formes . Nuk firmos asnjeher rezultatet
Partizani duhet ti fitoj te gjitha ndeshjet.

Sowe e njoh mire sepse e kam stervitur dhe po ben mire nuk mund ta krahasoj me Ekuban sepse jane ndryshe .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.