Lajmi fundit / Shameti ok ndaj Skenderbeut

0
SHPËRNDAJE

Demtimi Ylli Shametit ndaj Lacit , nuk u dukë aq serioz sa u fole ne media .

Lojtari ka mare sot pergjigjen e rezonancave magnetike, ku gjendja e shtatlartit duket ok .

Mbrojtesit do te kryej , disa seanca fizioterapi dhe ndaj Skenderbeut do te jetë nga minuta pare.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.