Lajmi keq nga Strumica / Grezda “alarmon” trajnerin Panuçi

0
SHPËRNDAJE

Ditën e sotme ka ardhur lajmi i keq nga Strumica , mesfushori i talentuar Eros Grezda është helmuar me ushqimë dhe i ka humbur të gjitha shancet për të luajtur .

Mungesa e Grezdes prishë dhe planet e trajnerit Panuçi, passi ndaj Lihtershtein ai ishte titullar dhe beri nje paraqitje pozitive .

Formacioni i mundeshëm 4-1-4-1
Etrit Berisha.
Hysaj , Ajeti, Mavraj, Agolli
Kukeli
RoshiBashaAbrashiLlullaku

Sadiku

S'KA KOMENTE

Comments are closed.