Legjionarët/ Notat e kuq e zive ne Seria A

0
SHPËRNDAJE

Nuk ka qenë nje jave pozitive kjo per legjionarët kuq e zi te Seria A.

Arlind Ajeti , humbjet 5-1 ndaj Atalantes se Berishes , mediat Italiane e vleresojne me noten 4.5 , mbrojtesin kuq e zi .Kjo dhe per shkak se Ajeti nuk është ne formen e duhur pas rikthimit nga demtimi.

Etri Berisha , me ne forme per momentin tek Atalanta vleresohet me 6.5 ne fitoren 5-1 ndaj Crotones se Arlind Ajetit.

Thomas Strakosha , vleresot me noten 6, nuk ishte faji i tije ne 4 golat qe pesoj ndaj Napolit , dhe paraqitja e tij vleresohet pozitive pavarsishtë humbjes 1-4 ndaj Napolit.

Ledian Memushaj , vleresohet me noten 5 pas humbjes ndaj Romes 0-4 , pas kalimitë tek Benevento nga Pescara tek Memushaj pritet me shumë nga ai duke ditur peshen qe ka pasur tek Pescara.

Mbrojtesi i Napolit Elseid Hysaj nuk është aktivizuar per asnje minute ne fitoren 4-1 ndaj Lazios.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.