Lika i beson të njëjtit formacion

0
SHPËRNDAJE

2016-17 Austria Vienna - Kukesi 1-0Kukësi luan sonte prej orës 19:30 me Austrinë e Vjenës, ndërkohë që trajneri Lika gjatë këtyre ditëve ka fiksuar edhe formacionin që të zbresë në fushë nga minuta e parë.

Ai nuk do të ketë ndryshime nga ndeshja e parë, dhe do të jetë si më poshtë:

Koliçi, Hallaçi, Malota, Shameti, Mici, Musolli, Lilaj, Fukui, Karioka, Latifi, Rangel

S'KA KOMENTE

Comments are closed.