Lilaj: Kjo është specifika e Europa league

0
SHPËRNDAJE

Lilaj në Intervistë

Lilaj: Kjo është specifika e europa league pasi po te kapen te lodhur te shenojnë.

Kukesi-Skenderbeu?

Lilaj: Batutaj e Sabjen Lilaj ( i drejtohet gazetarit te “supersport” ti Gjergj nuk te len as te shlodhesh)

Lilaj: Neser e kemi lenë per ne sauna per tu rikuperuar , dhe ne Kukes do jete nje s
Skenderbe i plotë dhe i gatshem.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.