Lipi largohet nga Kallithea

0
SHPËRNDAJE

Ish mesfushori i Lacit e Turbinës Bruno Lipi , ka prishur me koncencus kontraten me ekipin e ligës së dytë Greke , Kallithea .

Lipi firmosi pak ditë më parë në Greqi ,por aventura e tij zjati vetëm 2 javë në token Greke.

Lojtari tashme ndodhet i lire dhe është në pritje të ndonje oferte për të vazhduar karrierën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.