Lojtari shqiptar rrezikon jetën në fushë. I ikën gjuha poshtë…

0
SHPËRNDAJE

Mbrëmë Trepça dhe 2 Korriku barazuan në sfidën e luajtur nën dritën e reflektorëve në Ligën e Parë.

Sfida për pak rezultoi fatale për lojtarin e 2 Korrikut, Agron Beqiri të cilit i kaloi gjuha poshtë duke rënë pa ndjenja në fushën e lojës.

Falë ndihmës së shpejtë të stafeve mjekësore të të dy ekipeve dhe lojtarëve në fushë, Beqiri ka shpërtuar nga më e keqja.

Gjendja e tij është stabilizuar dhe pas ndeshjes Agroni është shumë mirë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.