Luftëtari bën merkato edhe në stafin teknik

0
SHPËRNDAJE

Klubi gjirokastrit është ndër më aktivët në merkaton e dimrit, ku ka bërë lëvizje më shumë se pretendentët për titullin kampion.

Lëvizja e fundit e drejtuesve të Luftëtarit ka të bëjë me kompletimin e stafit teknik.

Me një postim në faqen e tij zyrtare në Facebook, Luftëtari ka zyrtarizuar ardhjen e përgatitësit të ri të portierëve, Jovan Mihajloviç.
Një trajner portierësh me shumë përvojë dhe që do të ndihmojë në  trajnimin e portierëve të Luftëtarit, që së fundi ka afruar në ekip edhe grekun Athanasopulos.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.