Luftëtari gjen “shtëpi” dhe…miqësore

0
SHPËRNDAJE

Stadiumi "Adush Muça"
Stadiumi “Adush Muça”

Luftëtari u rikthye në Superiore, por problem mbetet stadiumi ku do të zhvillojnë ndeshjet.

Bluzinjtë pritet të bëjnë punime në stadium, ndaj ai nuk do të jetë i gatshëm në nisje të sezonit.

Gjithsesi, zgjidhja momentale duket se është gjetur, pasi ndeshjet si pritës ata pritet ti zhvillojnë në Ballsh.

Sa i takon përgatitjeve, Luftëtari po stërvitet në Greqi, ku të mërkurën do të zhvillojë një miqësore me AO Kërkyrën dhe më pas të kthehet në Shqipëri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.