Luftetari prezanton ishin e Partizanit, firmos dhe talenti i akademis

0
SHPËRNDAJE

Luftetari ka prezantuar pak momente më parë dy goditjet e funditë në merkato.

Sulmuesi Rudion Mahmutaj i cili vjen nga akademia e Luftetarit , ndersa mbrojtësi Stivi Janku vjen nga Partizani ku aktivizohej me ekipin B tek të kuqt .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.