Luftëtari-Ruçi, hapi i parë

0
SHPËRNDAJE

ruciShkëlzen Ruçi ka nisur përgatitjet me Luftëtarin, skuadër e cila është hedhur në “sulm” për të firmosur me një portier.

Aktualisht ata kanë në përbërje vetëm Festim Mirakën, i cili vjet bëri një sezon të mirë, ndërkohë që tashmë ata po shohin nga afër edhe Ruçin.

Gjatë këtyre portieri do tregojë vlerat e tij, dhe më pas pritet të ketë diçka konkrete.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.