Luis Curbelo: Po luajmë gjithmonë e më mirë

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Luftetarit ,Luis Curbelo

Trajneri i Luftetarit fletë për “supersport” las barazimit me Flamurtarin

Curbelo: Më bën të ndihem mirë fakti që po luajmë gjithmonë e më mirë. Kishim përballë Flamurtarin, një ekip shumë të mirë dhe nga mënyra sesi kemi luajtur besoj se me më tepër fat mund të kishim marrë pikët maksimale. Në ndryshim nga viti kaluar kemi punuar më shumë me mbrojtjen, pasi në të njëjtën periudhë të vitit të kaluar ekipi kishte pësuar 11 gola, ndërsa aktualisht kemi 3 ndeshje që nuk pësojmë. Jo vetëm që e prisnim këtë nisje të mirë por presim dhe më tepër nga Luftëtari. Sa i përket Shkurtaj është temë e mbyllur pasi nuk luan deri në dhjetor dhe urojmë që kur të rikthehet të jetë i vlefshëm për të luajtur me ekipin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.