Lulaj: Skenderbeu do jetë dhe kte vitë triumfues .

0
SHPËRNDAJE


Ne interviste per “supersport” (Golpasgoli ) Bruno Lulaj , shfaqet mjaftë here ne stadiumin
“Skenderbeu”

Lulaj pse kaq heret ne stadium?

Lulaj:Kam ardhur te mare nje biletë per shokun tim qe luan tek Partizani Realdo Fili.

Rivaliteti Skenderbeu-Partizani

Lulaj:Jan dy ekipe qe pretendojn për kampionat Skenderbeu i ka treguar ne kupat e europes qe është nje ekip i madh .
Partizani është nje ekip me shumë vlera , do jete nje rival i forte dhe kte vitë.
Por besoj se Skenderbeu do jetë dhe kte vitë triumfues .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.