Magani : Ishte humbje e dhuruar

0
SHPËRNDAJE

Gugash Magani fletë për “supersport” pas humbjes me Partizanin

Gugash Magani

Magani: Pjesë punës tonë është gëzimi dhe hidhërimi.
Ishte një humbje e dhuruar , ishim superiore ne loje e raste .
Un jam përgjegjës kryesor per kte humbje pasi e dhuruam .

Tensioni ?

Magani: E përjashtoj kte rastë ishim te qetë, kam rezerva për golin e Latif , nuk ishte pozicion jashtë loje .
“I drejtohet studios nqs ju mendoni kundër unë terhiqem”. Kartoni i kuq i Shehaj nuk ishte i drejtë , jam i zhgënjyer pasi dy golat që pësuam ishte faji jonë.

Lena pse gjuan penallti , kur e ka humbur të fundit?
Magani: Dhe Messi ka humbur po prap i gjuan .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.